yin-yang

 

Harmonizace a regenerace organizmu

 

Již nějaký čas se specializuji na celotělové masáže. Masáž pouze problémové části těla, pomáhá většinou jen krátkodobě, později se ale problém opakovaně vrací.

Tradiční čínská medicína používá termínu "čchi" k označení životní síly - vitální energie, která je nezbytným předpokladem života.

Cílem harmonizace je, tuto energii zprůchodnit, aby životní síla, pravá čchi, mohla nerušeně proudit a došlo trvalému odstranění příčin zdravotních obtíží a navození pocitu štěstí. Toho lze dosáhnout pomocí různých technik, aplikovaných v časovém rozsahu šedesáti, devadesáti, nebo sto dvaceti minut. Průběh masáží stanovuji individuálně, s ohledem na vaše přání a zdravotní stav. Provádím diagnostiku energetických drah těla, zahřívací masáž pomocí horkých kamenů, klasickou masáž, čínskou tlakovou masáž, masáž baňkami a baňkování pro vyrovnání potenciálu energetických drah, lymfo-masáž, lymfo-aromaterapeutická detoxikační masáž, pomocí 100 % bioaktivních konopných olejů Wellnes, nebo bio masážních esenciálních přípravků Saloos. 

Celostní terapie – východní metodou
Poradenství v oblasti energie těla
Podpora při léčení neplodnosti
Pomoc při depresích a stavech úzkosti
Provádíme kombinované druhy masáží
Sportovní – klasická
Celotělový peeling kombinovaný s lymfatickou masáží
Čínská tlaková
Baňkování
Horké kameny
Čistící lymfo masáž
Gua Sha ( Kvaša ) terapie